Hakkımızda

  • Hakkımızda


New York Akademi, İş ve finans dünyasına yönelik eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Eğitimlerimizde, finans piyasalarının merkezi olan New Yorktaki iş tecrübelerini ve dünyanın en iyi üniversitelerinde yer alan finans master programlarını bir araya getirerek ülkemizdeki profesyonellere sunmayı hedefledik. Bir çok eğitimi ilk kez ülkemize getiren uygulayan bizler olduk. Eğitimlerimizin ve danışmanlık hizmetlerimizin takibini her zaman yaptık... Kurumlara ve bireylere özel çözümlerimiz bulunmaktadır.Ekibimiz


Simon Benninga

Visiting Professor

Simon Benninga – Wharton Visiting Professor and author of : - Principles of Finance with Excel (Oxford University Press, 2006) - Financial Modeling (MIT Press, 1997, 3rd edition 2007) - Corporate Finance: A Valuation Approach (with Oded Sarig, McGraw-Hill, 1997) - Numerical Techniques in Finance (MIT Press, 1989)..

Serdar Kaya

Eğitmen - Danışman

Johns Hopkins Üniversitesinden finans masterına sahip olan Sn. Kaya, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakultesini 3. lük derecesi ile bitirmiştir. Sn. Kaya ve uzun yıllar New Yorkta Wall Streetde finans üzerine çalışmıştır. Merkezi New Yorkta bulunan Finans Networkunde kurucusu ve başkanıdır. Türkiye Bankalar Birliğinde ders vermekte olan Sn. Kaya bir çok şirkette danışmanlık yapmaktadır..

Daniel M. Gramza

President

Options, Derivatives, Commodities, Trading Strategies..


Yukarı Git