ONLİNE EXCEL EĞİTİMİ - ORTA DÜZEY EXCEL FONKSİYONLARIONLİNE EXCEL EĞİTİMİ - ORTA DÜZEY EXCEL FONKSİYONLARI


ORTA DÜZEY EXCEL FONKİYONLARI - ONLINE
Orta düzey excel fonksiyonları iş dünyasındaki her excel kullanıcısının bilmesi ve etkili kullanması gereken fonksiyonlardır. İş dünyasında hemen hemen bir çok raporda ve alanda kullanılan bu fonksiyonlar kullanıcıların operasyonel işleri daha kısa zamanda yapmasını sağlamaktadır. Kullacılar raporları oluşturken veri çekmede, verilerle ilgili sorgulamalar yapmalarına yardımcı olacak fonksiyonlardır.
 
İş dünyasındaki bütün excel kullanıcılarına vede iş dünyasına atılmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir eğitimdir. Bu videomuzda sizlere orta düzey fonksiyonları örnekleriyle, uygulamalarıyla birlikte anlatmaktayız.

Videodaki eğitmenimiz Sn. Serdar Kaya, uzun yıllar yurtdışı tecrübesi bulunmaktadır ve aynı zamanda New York Akademinin kurucusudur. Kısa özgeçmişini aşağıda görebilirsiniz.

Bu Videoyu Nasıl İzleyebilirsiniz?
1. adım: sitemize üye olmalısınız. Üyelik ücretsizdir.
2. adım: Üyelikten sonra eğitim videosunu satın almak için SATIN AL düğmesine tıklayın ve süreci takip edin. PayU ödeme sistemleri le eğitim ücretini ödeyebilir, taksit yapabilirsiniz.
3. ödeme işlemi gerçekleştikten sonra eğitim videoları, dosyaları sayfanızda görünecektir.
 
Eğitim İçeriği ve Videolar:
- Eğer(IF) fonksiyonu
- İç-içe Eğer fonksiyonlarının kullanılması
- Ve(AND), Yada(OR) Fonksiyonları
- Eğer ile Ve, Yada Fonksiyonlarının Kullanımı
- Düşeyara(Vlookup) Fonksiyonu
- Yatayara(Hlookup) Fonksiyonu
- Etopla(Sumif) Fonksiyonu
- Etopla Formülünde Özel Durumlar
- Eğersay(Countif) Fonksiyonu
- Rank Fonksiyonu
 
Eğitim İçerisinde yer alan dosyalar:
- Power Point Sunum dosyası
- Excel Dosyası
- 11 Tane Eğitim Videosu
 
İletişim
bilgi@newyorkakademi.com
0541 873 90 91


Eğitmen: Serdar Kaya
Johns Hopkins Universitesinden finans masterına sahip olan Sn. Kaya, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakultesini 3. lük derecesi ile bitirmiştir. Merkezi New York’ta bulunan Finans Network kurucusudur. Halen grubun global yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.
Türkiye’nin dünya genelinde en geniş mesleki örgütünü kurmuş olan Sn.Kaya, “Networking” kavramını Türkiye’ye getiren ilk kişiler arasında yer almaktadır. Kendisi Cenevre, Dubai, New York, Amsterdam gibi şehirlerde eğitim ve seminerlerde vermektedir.

2006 – 2009 yılları arasında New York’ta Marsh & McLennan Companies’de Fortune500 şirketlerin finansal modellemeleri ile karlılık analizlerinden sorumlusu olarak çalışmış şirketin büyük global müşterilerinin analizlerini gerçekleştirerek yaptığı modeller sayesinde şirketin yıllık 1 milyon USD gelirlerini artırmasını sağlamıştır.

2003 – 2006 yıllarında Johns Hopkins Universitesi‘nde IT departmanı ve data mining alt yapılarının kurulmasında sağlamış ve Kanada üniversitelerinden University of Alberta’ya makale konusu olmuştur.
Annapolis’de The Bell Group’ta emlak sektörü ve bir çok projenin duyarlılık modellerini gerçekleştiren Sn. Kaya daha sonra Washington merkezli ACDI/VOICA şirketine geçmiş fakat kısa süre sonra New York’ta Marsh & McLennan Companies bünyesine katılarak bu şirketde 3.5 yıl görev almıştır.

Baltimore’da Johns Hopkins Milton S. Eisenhower Kütüphanesinde bir çok çalışması bulunmakta , New York’ta Goldman Sachs, Bloomberg, JP Morgan, Lehman Brothers gibi kurumlarda seminer ve panel gerçekleştirmiştir. Wall Street’de üst düzey finans yöneticilerine Türkiye ve Türkiye piyasalarını anlatan çalışmalar gerçekleştirmiştir.
Johns Hopkins Üniversitesi, JHSPH-Bloomberg, Marsh & McLennan Companies, The Bell Group, Acdi Voica gibi kurumlarda iş tecrübelerine sahip olmanın yanında, Türkiye ve yurtdışında bir çok kurumda eğitimler ,seminerler ve danışmanlıklar vermektedir.
New York Akademi’nin sahibi olan Sayın Kaya, Türkiye’de ve Yurtdışında eğitim ve danışmanlık yapmaktadır. Türkiye Bankalar Birliğinde düzenli olarak eğitimler vermektedir.

 

İletişim

Tel : (0541) 873 90 91

Eğitmen

Serdar Kaya

Serdar Kaya

EĞİTMEN

New York Akademi
Eğitmen - Danışman

Johns Hopkins Üniversitesinden finans masterına sahip olan Sn. Kaya, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakultesini 3. lük derecesi ile bitirmiştir. Sn. Kaya ve uzun yıllar New Yorkta Wall Streetde finans üzerine çalışmıştır. Merkezi New Yorkta bulunan Finans Networkunde kurucusu ve başkanıdır. Türkiye Bankalar Birliğinde ders vermekte olan Sn. Kaya bir çok şirkette danışmanlık yapmaktadır..

Yukarı Git